Plamienok, n.o.

Podporujeme neziskovú organizáciu.

Doprava zdarma

Pre všetky druhy objednávok na celom Slovensku.

Prenájom tlačiarní

Využite našu ponuku na prenájom tlačiarní. Vybrať si môžete z viacerých modelov v našej ponuke.

O spoločnosti

DRUCKER s.r.o. sa zaoberá optimalizáciou tlačového prostredia, prenájmom tlačiarní, správou tlače a tlačiarní vrátane monitoringu tlače a  ako jediná v SR je certifikovaná firma podľa ISO na renováciu tonerov a servis tlačiarní. Renovácia tonerov sa vykonáva v chránenej dielni a firma DRUCKER je držiteľom štatútu chránenej dielne s možnosťou poskytovania náhradného plnenia. Základnou našou prioritou je šetriť finančné náklady na tlač zákazníkom.

Osobná starostlivosť prideleným obchodníkom a technikom je dôležitou súčasťou podpory pre zákazníkov. Naša osobná podpora pomáha zákazníkom vyriešiť problémy s tlačou, prenájmom zariadení, servisom, analýzami tlače, monitoringom a poradenstvom.

Spoločnosť DRUCKER je európskym predajcom alternatívnych a originálnych náplní pre tlačiarne, mu

ltifunkčné zariadenia a špeciálne tlačové zariadenia. Alternatívne kazety sú distribuované do viacerých krajín EÚ a sú overenými výrobkami u mnohých zákazníkov. Ako výrobok na európskom trhu tonery DRUCKER spĺňajú tie najprísnejšie kvalitatívne normy.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu kompatibilných tonerov s cieľom poskytnúť možnosť vybrať si medzi originálnym tonerom a alternatívnym výrobkom DRUCKER, ktorý je porovnateľnej kvality s tonerom od výrobcu tlačiarní, s konkurenčne výhodnejšou cenou a s plným servisným zabezpečením a technickou podporou.

Spoločnosť poskytuje servis pre firmy v oblasti IT od správy celo firemnej siete, monitoringu tlače až po dodávku tonerov, papiera pre tlačiarne a kancelárskeho spotrebného tovaru.

Nahlásenie požiadavky

    [akismet:email e-mail placeholder "E-mail "]

    Máte otázky? Potrebujete poradiť?

    Neváhajte a kontaktujte nás a radi Vám poradíme.